Cigarety a pivo: Priorita ze všech nejvyšší

Cigarety a pivo jsou i přes svou hnusnou chuť alfou a omegou každého správného neúspěšného člověka. I když máte jakožto neúspěšný člověk hluboko do kapsy, měsíční několika tisícová investice do těchto dvou lahůdek by měla být vaší nejvyšší prioritou.
Nejtěžší kuřáci jsou schopni vykouřit i krabičku cigaret denně a tu zapít aspoň třemi Gambáči. Měsíčně je tato radost přijde i na 3 tisíce korun. Nicméně i přesto, že jste takřka bez peněz a nevíte, který z vašich dluhů zaplatit dřív, byste se o tyto dvě něžné pochoutky neměli nechat připravit.

Je vědecky prokázáno, že cigarety a alkohol dávají lidem klid na duši a dokážou zvýšit jejich pracovní efektivitu až o 200 %. Až tak někdy budete s cigárem v hubě a půl litrem piva v ruce nadávat na to, že nemáte peníze, vzpomeňte si, že bez cigaret a alkoholu byste jich měli ještě méně. Vaše pracovní nasazení by bylo totiž o mnoho nižší a vy byste tak sice ušetřili na cigaretách a pivu, ale o to méně peněz byste si vydělali ve vaší nudné a i tak mrzce placené práci.

Řekl vám někdy někdo, že kdybyste posledních 20 let nekouřili, mohli byste teď jezdit v novém BMW? Ano? A všimli jste si, že ten „úžasný“ nekuřák sám žádné BMW nemá? Ano? Tak vidíte.

To ani nemluvíme o tom, jak návštěvy hospod zvyšují šancí na zisk inspirace, která bude motorem pro Váš vstup mezi neúspěšné podnikatele. Hospody se debilními nápady jen hemží. Koneckonců, hospoda je tradičně místem, ve kterém se koncentruje největší masa neúspěšných jedinců, kteří se následně dělí o svoje dementní nápady a pohnutky, jak přijít k penězům s ostatními štamgasty. Vždy je tak nasnadě jeden z těchto nápadů vzít, transformovat jej do neúspěšného podniku a posléze zbankrotovat.

Krabička Startek a tři lahvové Gambáče, popřípadě několik točených Kozlů v hospodě s dalšími troskami, jsou tak podstatnou součástí životů všech zkrachovanců, kteří kráčí svou neúspěšnou cestu životem.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.