Dluhy: Aby i chudí lidé měli pro co žít

Mnoho chudých a neúspěšných lidí se potýká s problémem, že nemá pro co žít. A právě za účelem dát smysl životu chudých lidí vznikla vynikající věc – dluhy.Nedostatek peněz a s ním spojená nuda a málo možností k tomu se zabavit jsou nepříjemným údělem každého chudého člověka. Takový člověk má pak pocit, že nemá pro co žít, protože většina zábavných a smysluplných věcí není zadarmo. A jsou to právě dluhy, které mohou do vašeho života vnést smysl, adrenalin i zábavu.

Dovolená, rychlé auto, výlety s rodinou? Pro člověka bez peněz jsou tyto věci naprosto nedostupné a dosáhnout jich může právě pomocí dluhů.

V první fázi zadlužení totiž nastává kýžená zábava a možnost vyzkoušet si krátký život v luxusu. Tato fáze většinou končí po prvních pár měsících, kdy si dlužník uvědomí, že nemá peníze na splácení dluhů.

V tuto chvíli začíná fáze druhá, ve které přijde na řadu každodenní adrenalin z očekávaného příchodu exekutora a frustrace s opětovného upadnutí do chudoby, které je pro zadluženého člověka s nízkými příjmy nevyhnutelné.

Nicméně i v druhé fázi si užijete spoustu srandy. Telefonáty s bankou a prošení o posunutí další splátky, jsou pro mnoho lidí kvalitním zdrojem zábavy. Krom toho si budete muset začít shánět i druhou práci, abyste se v době volna nenudili. Za zmínku také jistě stojí škemrání o peníze u vašich známých, či u úspěšnějších členů vaší rodiny.

Dluhy rázem dodají životu chudého a neúspěšného člověka smysl a každý měsíc mu dodají motivaci k tomu, aby se od rána do večera nezastavil.

Ne, s dluhy se opravdu nudit nebudete, proto si je nadělejte nejlépe ještě dnes!komentářů 6

  1. S přibývajícím počtem příspěvků mi začíná připadat, že si tu autor něco čím dál tím víc kompenzuje a těmito články popisuje spíše sám sebe, protože tohle normálního člověka nenapadne 🙂

    1. Jsi na svete neuspesnych, si myslis, ze to bude psat nekdo uspesnej? 😀 Prober se ze snu a jdi si pujcit na vanocni darky

      1. Přesně tak, naopak já bych autora pochválil za to jak krásně článek načasoval před Vánocemi :-))

    2. Já bych naopak řekl, že autor spíše vtipně naráží na weby jako svět úspěšných a dalších sraček, které naopak ty neuspěšné lidi přitahují, jelikož tam píšou teprve pořádné motivační sračky 😀

  2. Ano je to tak.Doufám tedy že i Ježíšek vlítne do nějaké půjčky a pod stromečkem bude Lamborgini a klíče od baráku.Krásné svátky 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *