Blog čtenářů: Co se stalo s touto generací?

Pracujete v kanceláři, prodáváte nemovitosti, či navrhujete stavby? Pokud ano, tak jste určitě prachsprostí lenoši, kteří nikdy neocení zlaté české ručičky.

Kdo si myslíte, že vám denně dělá chleba, nebo vám ten váš milionový domek postaví? Vy samozřejmě ne.

Arogance dnešní mládeže je obrovská, a z mladíků, kteří myslí jenom na to, jak vydělat co nejvíc peněz se mi dělá špatně.

Dnešní generace si hraje na kreativní, a každý druhý by chtěl být spisovatel, zpěvák, nebo mít svůj vlastní byznys a ze všeho nejvíc se snaží studovat za každou cenu, jenom proto, aby nemuseli v životě uchopit lopatu nebo vysokozdvižný vozík.

V dnešní době se najde málokdo, kdo by chtěl pracovat rukama. Každý sedí jenom u počítače a nechává všechnu práci tomu ďábelskému přístroji, zatímco sotva pohne párkrát myší a pětkrát ťukne do klávesnice. Tohle má být práce?

Naše zkorumpovaná vláda to samozřejmě z nějakého zvláštního důvodu podporuje a dotuje vysoké školy o sto šest, aby byli všichni takhle “vzdělaní”. Kdo vás potom obslouží v obchodě nebo vám přinese poštu? Nikdo, protože každý chce být podnikatel.

Pamatujete, jak byli lidé dřív pracovití? V pět ráno vstávali, aby byli včas ve fabrice, domů se vraceli zmoření, ale navzdory všem bolavým údům stejně dokončili práci na zahradě, aby ušetřili těch pár stovek za ovoce a zeleninu. A jediná jejich odměna bylo večerní vychlazené pivečko, protože prostě neměli na žádný větší luxus peníze.

Jediné, co dnes vidíte, jsou nastrojení hošánci, co si to táhnou v obleku do prosklených kanceláří, kde si hezky vysedávají v klimatizaci, zatímco se poctivý člověk může udřít při sběru brambor.

Jak mohl někdo dovolit, že je lenivá práce lépe placená, než ta tvrdě odpracovaná rukama?

A muži už nejsou to co bývali. Pokud chlap nemaká rukama, a nepostaví si svůj barák, tak to prostě není chlap. O ženách raději mluvit nebudu, jenom zmíním, že pokud si myslí, že je pro ně kariéra důležitější než zakládat rodinu, tak je tu asi také něco špatně.

Dříve se lidé brali hned po dokončení výučního listu, zatímco dnes je svatba sotva viditelná a pokud už, tak až po třicítce!

Dnešní generace je na tom špatně a neuvědomuje si pravé lidské hodnoty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.