Co nemusíš dělat dnes, odlož na zítra

Spousta lidí se potýká s tím, že svůj denní program zbytečně zatěžují věcmi, které mohou odložit až na další den. Naprosto zbytečně se tak okrádají o drahocenný čas, který by jinak mohli trávit na gauči u televize, nebo v hospodě u piva.Uklízení, oprava rozbité kuchyňské linky, cvičení, studování, nebo vložení peněz na účet, abyste mohli zaplatit další splátku ze svojí půjčky. To je jen pár věcí, které se vždycky dají odložit na zítra, nebo ideálně až na pozítří. Pokud se vám do těchto věcí nechce, je naprosto zbytečné se do nich nutit, protože je stejně odfláknete. V takovémto případě je nejrozumnější se na ně prostě dneska vys*at, lehnout si na gauč, otevřít si lahváče a zapnout v telce fotbal.

Mě třeba včera žena nutila do uklízení a mytí nádobí. Co jsem udělal? Řekl jsem jí, ať jde do hajzlu a šel jsem se ožrat. Taková je cesta k neúspěchu. Nejen, že s tímto přístupem budete mít doma bordel, ale taky vás co nevidět začne podvádět vaše žena. A nevěra je další hřebíček do vaší neúspěšné rakve.

Dneska dopoledne jsem zase chtěl jít do posilovny, ale nechtělo se mi, tak jsem se na to vys*al a dobře jsem udělal! Posilovnu odkládám na další den už asi půl roku a nikdy jsem se necítil víc fit než teď. Když se vám prostě mezi ty upocený kretény nechce, tak to odložte na někdy jindy.

Na závěr však napíšeme jednu výjimku. Nikdy, opakuji NIKDY neodkládejte uzavření půjčky. Pamatujte si důležitou věc – čím dřív si vezměte úvěr, tím dřív dokráčíte k cílenému neúspěchu. Půjčka je taková životní výhybka, která dokáže i úspěšného člověka přehodit na neúspěšnou kolej.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.