Máte v peněžence poslední stovku? Kupte si za ní cigára!

„Co si koupit za poslední stovku?“ Tak tuto otázku si pár dní před výplatou pokládá drtivá většina lidí z komunity neúspěšných. V naší redakci jsem se tedy rozhodli vymyslet řešení této „krize“ a jednohlasně jsme se shodli, že poslední drobné se rozhodně vyplatí investovat do krabičky cigaret.
Představte si tu situaci: Do výplaty zbývají dva dny. Vy nemáte pořádně co jíst, jen tvrdší chleba a čtyři dny starou vysočinu. Co uděláte? Za nás neúspěšné můžu jedině říct, že si půjdete koupit krabku cigaret a při troše štěstí i nějakého lahváče ve slevě.

Je sice pravda, že z cigaret ani piva se nenajíte, ale umíte si představit ta muka, že byste si celé dva až tři dny nezapálili tuhle tabákovou tyčinku štěstí nebo neslyšeli to vysvobozující „csss“ při otevření nekvalitního lahváče? Nevím jak vy, ale já bych tedy radši tři dny nežral, než abych si nemohl zakouřit.

Zrovna dnes ráno na cestě do práce jsem přemýšlel, zda si koupit něco k jídlu, nebo raději cigára. Co myslíte, že jsem udělal? Koupil jsem si cigára a celé dopoledne a značnou část odpoledne jsem se klepal hlady. A udělal bych to zas!

Uvědomte si jednu věc – pokud chcete být neúspěšní, musíte mít špatně nastavené priority. Jídlo nebo cigára? Cigára! Voda nebo pivo? Pivo! Vypnout televizi, když jdu někam pryč, nebo jí nechat zapnutou celej den, i když se na ní nikdo nedivá? Nechat zapnutou!

A hlavně pamatujte – až si budete zase stěžovat, že nemáte peníze, nezapomeňte si u toho zapálit cigáro a otevřít lahváče, abyste tím dokonale podtrhli svoje zoufalství!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.