Rozešel jsem se s přítelkyní, protože mi to poradil věštec

Dnes dopoledne jsem při cestě do práce ve svojí staré Felicii v rádiu zaslechl reklamu na věštce, který lidem radí ohledně jejich milostných vztahů. Neváhal jsem ani chvíli a už jsem stál u krajnice a volal na v rádiu znějící telefonní číslo.
Věštec mi sdělil, že nám to s přítelkyní pravděpodobně neklape a měli bychom se rozejít. Je to zvláštní, měl jsem za to, že nám to klape báječně. Přítelkyni miluji, ona miluje mě. Trávili jsme spolu krásné chvíle a oba jsme byli šťastní. Ale pochopte, řekl mi to věštec. Věštci vědí víc, než my, obyčejní smrtelníci a mudlové. Když věštec tvrdí, že nám to neklape, tak nám to prostě neklape, takže jsem se rozhodl s přítelkyní rozejít.

Teď už ex-přítelkyně to nese velmi těžce, co si budeme povídat. Celé odpoledne mi brečí do telefonu a nedokáže pochopit, že věštec prostě rozumí našemu vztahu lépe, než my dva. Že vesmír nám prostě náš vztah nepřeje a nemá smysl se stavět proti úmyslům a moudrosti vesmíru. Dříve, nebo později bychom se nakonec podle věštce stejně rozešli, takže to nemá smysl nějak natahovat.

Taky jsem z toho smutný, ale nelituji toho. Útěchou mi je to, že náš vztah nám podle vesmíru nebyl souzen, takže i když jsem z toho teď smutný, udělal jsem správnou věc a můj život brzy bude opět zase šťastný. Dnes jsem získal cennou životní radu a stálo mě to jen pětistovku.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.