Lichvář se na nic neptá a půjčí vám peníze za každé situace

Mnoho lidí se za život ocitne v nepříjemné finanční situaci. Odjakživa je nejlepším způsobem, jak špatnou finanční situaci vyřešit půjčka. Co ale dělat, když banka shledá vaši bonitu za velmi špatnou a úvěr vám neschválí? To se může stát, pokud momentálně nemáte práci, jste na mateřské, sotva splácíte jiné úvěry a v mnoha další situacích. V takovém případě přichází na řadu někdo, kdo vám půjčí vždy a za každé situace – lichvář!
Lichvář je člověk, který poskytuje nebankovní půjčky. Média tento termín často haní, ale to jen kvůli bankéřskému lobby. Ve skutečnost je nebankovní půjčka takový úvěr od lidí, pro lidi. Ale ne jako Zvonky, to musí být člověk Rotšíld, aby mu tam schválili půjčku. Pravý lichvář podá pomocnou ruku každému, kdo to zrovna potřebuje.

Lichvář se nikdy neptá, ten pouze koná a pomáhá. Lichváře nezajímá, jestli potřebujete půjčku na auto, opravu ledničky, nebo splacení jiné půjčky. Ani se neptá na vaše měsíční příjmy, výdaje, zaměstnání… Lichvář ví, že život v České republice je pro finančně negramotného člověka těžký, a proto půjčuje opravdu všem, kteří to zrovna potřebují.

Někdo by mohl namítnout, že úroky u lichváře jsou velmi vysoké a že když nebudete platit, tak ještě víc porostou. Někteří lichváři vám dokonce prý i zlámou nohy, když nebudete platit. To jsou ale všechno pověry, která vás od nebankovní půjčky mají pouze odradit a poslat vás vstříc bance. Lichvář je ve své podstatě lidumil. Kdo jiný někomu půjčí několik desítek tisíc a nechce přitom nic dokládat? Nikdo!

Dříve, než se v budoucnu necháte okrást bankou zvažte, jestli by pro vás půjčka od lichváře nebyla lepším řešením.