Ponožky v sandálech a ledvinka kolem pasu aneb když už je vám úplně jedno, jak vypadáte

V dnešním módním okénku zabrousíme do světa lidí, kteří už úplně rezignovali na jakoukoliv úpravu svého zevnějšku a je jim úplně jedno, jak vypadají a co si o nich ostatní lidi myslí. Řeč je o vyznavačích ponožkách v sandálech a ledvince kolem pasu.
Ponožky v sandálech jsou na našem území nekonečným módním trendem, který je tu s námi snad déle než samostatná Česká republika. Pokud je i vám úplně jedno, jak vypadáte, pravděpodobně tento styl také oceníte.

Stavebním kamenem jsou sandály z vietnamské tržnice. Tyto sandály z pravidla vydrží sotva jedno léto, ale aspoň je můžete příští rok zase obměnit a nenosit pořád to samé. Před obutím sandálů si navlékneme ponožky. Ale ne ty krátké, tenké, prostě letní, ale nějakou pořádnou, tlustou, kterou si vytáhnete aspoň 15 čísel nad kotník.

Sandály i ponožky máme, teď jsou na řadě kraťasy. Vezmeme si volné plátěné kraťasy s co nejmenšími kapsami a ideálně nějakým kostičkovým vzorem. Protože do takových kraťasů jen těžko nacpeme telefon, klíče, peněženky a v případě, že míříte na výlet i foťák, připneme si kolem pasu ledvinku, do které si všechny svoje věci uložíme. Ledvinku můžeme nosit pod tričkem, či na tričku. My vždy volíme možnost číslo dvě!

Nyní jsme plně vyzbrojeni. Skuteční mistři ale volí ještě nadstandardní výbavu. Můžete tak klidně zvolit nějaké tričko s vtipným nápisem. Dnes je i v módě takové tričko obohatit o odznáček skupiny Islám v České republice nechceme, který si připnete na prsa. Kapitola sama pro sebe je pak tričko Sparty Praha. A pokud vám na vzhledu opravdu nezáleží a zároveň jste se zasekli v dobách před 20 lety, můžete si nechat udělat slavný účes mullet (Jaromír Jágr zamlada).

Nyní jste připraveni na letní sezónu a můžete vyrazit na výlet/dovolenou. Pokud jedete někam dál, tak nezapomeňte všechno srovnávat s místem vašeho bydliště a všechno kritizujte. Všechno je pro vás drahé, všechno tam stojí za hovno a nejlíp je stejně u Pepíka v hospodě!