Cigarety se musí kouřit, i kdyby na chleba nebylo

Dnešní nadpis není jenom nějaký náš výmysl, ale skutečné lidové moudro, kterým se řídí stále více lidí. Cigarety jsou prostě alfou i omegou všech neúspěšných. I kdybyste neměli co žrát, umírali hlady a měli exekutora za dveřmi, černé Bensonky prostě nemohou chybět ve vaší kapse!
Pokud se chcete vymanit ze světa úspěšných a zařadit se mezi nás neúspěšné, musí se vaše měsíční výdaje rovnat vaším příjmům, nebo je dokonce převyšovat. I přes naprosto mizernou finanční situaci si ale musíte zachovat jednu radost, kterou si nikdy neodpustíte – krabičku cigaret denně. Základní pravidlo zní – čím hůř na tom jste, tím více kouříte.

I když vaše finance musíte každý měsíc hasit mikropůjčkou, protože jinak byste nevyšli, ani tak si nesmíte cigarety odpustit. Sice vám z vašeho měsíčního rozpočtu ukrojí klidně i 2 000 Kč a další tisíce pak prochlastáte, ale ani to není důvod k přestání kouřit.

Často se setkávám s blbečky, co mi říkají, že kdybych nekouřil, mohl bych si koupit to a to. Jak se dozvědí, že ročně prokouřím 25 tisíc korun, tak mi řeknou, že bych si za to mohl koupit třeba nový iPhone a místo toho jsem to celé vrazil do ničení svého zdraví. To ale není pravda!

Jednak neexistuje jediný skutečně neprůstřelný důkaz, že by kouření škodilo zdraví. Dvajak mi cigarety pomáhají zvládat těžkou finanční situaci, bez nich bych se úplně složil. A trajak, nový iPhone mám stejně, protože jsem se zaregistroval do programu „Nový iPhone každý rok“, haha! Teď mám každý rok nový iPhone a nemusím trapčit dalších kdo ví kolik let s prehistorickou šestkou! Nedej bože, abych byl nějaká socka se Samsungem. S8 je sice dražší než iPhone, ale i tak je to telefon pro socky!

Shrňme si to tedy. Kouření je vlastně zdravé a pomáhá léčit vaše psychické zdraví. Ve vašich penězích se vlastně vůbec nepromítne, protože si stačí každý měsíc vzít mikropůjčku a mít i pitomý telefon na obdobu operativního leasingu. Zkrátka na kouření není nic špatného a ostatní jen melou hovadiny. Pamatujte, vy máte vždycky pravdu, ať říkáte cokoliv!