S Účtenkovkou můžete sázet naprosto zadarmo!

Hazard je se životem neúspěšných lidí navždy propletený. Ať už se bavíme o sportovních sázkách, stíracích losech nebo hracích automatech, vidina snadného zisku nám nedovolí vnímat to, kolik peněz jsme již prohráli. Nyní ale přichází něco naprosto neuvěřitelného – Účtenkovka, ve které můžete vyhrát hodnotné ceny a to naprosto bez rizika a vkladu! To celé navíc sponzorované státem! Ave Babiš!Po masivní anti-kampani proti hazardu a démonizaci sázkových kanceláří, přišel stát s vlastní loterií. Spočívá v tom, že soutěžící vloží do systému všechny potřebné údaje ze svojí účtenky, a poté může ve slosování hrát o hodnotné ceny! To vše naprosto zadarmo, tedy jen za cenu toho, že si do telefonu stáhnete pochybnou aplikaci, která získá přístup k vaším osobním datům. Ale furt lepší, než za to platit, ne?

Tedy k tomu neplacení… Za loterii se neplatí, tedy alespoň ne přímo. Za účast se neplatí, to ano. Jen provoz a výhry jsou financovány z daní českých občanů. Než se ohradíte, že stejně děláte na černo, nebo jste na dávkách, tak pamatujte, že existují i tzv. daně nepřímé (například DPH), takže daně platíte, nenechte se mýlit.

Toto laciné, respektive nákladné předvolební gesto, které je placené z veřejných peněz, možná schytalo vlnu kritiky, avšak ne u nás, ve světě neúspěšných. My jsme rádi, že se můžeme pravidelně účastnit soutěží o hodnotné ceny, jakou je například Ford Focus v té nejosekanější socka výbavě… pořád lepší, než Favorit. To všechno je navíc naprosto zadarmo! Tedy aspoň na první pohled.

Ne že by snad školství a zdravotnictví nebylo už dost v hajzlu na to, aby se peníze cpaly do takových kok*tin… Ale chyták na neúspěšné voliče je to velice dobrý, chválíme. Teď bude fakt těžké se rozhodnout, jestli volit Babiše, nebo SPD Tomia Okamury, sakra!