Máte už dost svých neúspěchů? Volte Tomia!

Česká republika je velmi tvrdým místem pro všechny neúspěšné. Mrzké sociální dávky a nízká minimální mzda nedovolí neúspěšným lidem vést kvalitní život. A pokud i vy patříte mezi ty občany, kteří dva dny před výplatou přemýšlí nad tím, zda za svoji poslední stokorunu raději koupí cigarety, nebo ji hodí do automatů, tak volte SPD Tomia Okamury, který udělá z České republiky ráj pro všechny neúspěšné a zatočí se všemi 15 uprchlíky, kteří jen chtějí okrádat stát na vysokých sociálních dávkách, zatímco na naše děti musíme sbírat víčka.

Tomio zruší DPH u piva a léků! Neděláme si p*del, Tomio vážně chce zrušit DPH u piva! Jde prý o zasloužený nápoj po těžké práci. To je bomba, že v rámci silně socialistického programu místo podpory například čerstvých rodičů, či postižených lidí, raději zrušíme DPH u piva a budeme dále podporovat vlastnost, kterou jsou Češi známí po celém světě – alkoholismus.Tomio dělal dříve v Japonsku popeláře, takže se dokáže velmi silně vcítit do života neúspěšných Čechů. Na rozdíl od většiny českých politiků, Tomio ví, co je to těžká a poctivá práce! A i když ještě před 4 roky oblékal svoji manželku do hidžábu a podporoval integraci cizinců v České republice, nyní prozřel a zbaví nás všech 15 uprchlíků, které Česká republika kdy přijala!

SPD zatočí také s vysokou cenou másla! Pryč budou doby, kdy máslo stojí 60 korun. Po zvolení Tomia Okamury si opět budete moci koupit kostku másla, která vám vydrží alespoň 2 měsíce za skvělých 40, zatímco si obden půjdete do trafiky pro novou krabičku cigaret.

A nejlepší věc je zatrhnutí exekutorské mafie! V normálním světě je naprosto nenormální, aby když někdo nesplácí svoje dluhy, tak byl zabaven jeho majetek. Ne! Když někdo nesplácí, měl by to místo něj od*rat věřitel, který úvěr poskytnul!

A mezitím, co Tomio se svými právníky chystá žalobu za tento článek, protože na cizí stránce nemůže za nevhodný příspěvek banovat, my se bavíme nad tím, jak chce imigrant vyhánět imigranty. Tedy vlastně ne, Tomio není imigrant, jeho maminka byla z Moravy.

Jo a taky zastaví dicktát Bruselu!