Amstaff teplákovka z tebe udělá největšího drsoňe na celé vesnické diskotéce

Pokud chceš udělat dojem na každé vesnické diskotéce, pořiď si Amstaff teplákovku. Sice to oblečení vypadá, jak kdyby někdo vrhnul kýbl s bílou barvou na kus černý látky a do toho nakreslil nějakýho čokla, ale to je fuk, protože v tom budeš budit respekt!Doteď jsi na diskotéky chodil v riflích a košili? Místní náckové si na tebe dovolovali a ani mezi 15 letými šampóny jsi neměl respekt? Amstaff teplákovka je vynikající volba, která změní tvůj život! Náckům ukážeš, že patříš na jejich stranu a šampóni si z tebe po*erou kalhoty!

Svoji dominanci a zjev alfa samce můžeš ještě podtrhnout oholením hlavy. Stylový ostrůvek nenechá nikoho chladným a v kombinaci s kapelou Orlík a Ortel, kterých budeš mít plný mobil, se z tebe stane nefalšovaný frajer. Je pravda, že se to nedá poslouchat, ale tak to už prostě s hudbou pro pravé chlapy je.

Jediný problém může nastat tehdy, když jsi hubený a nemáš sílu. Možná vypadáš drsně, ale ve skutečnosti jsi celkem slabej srab. Ale přesně proto musíš pouštět hrůzu a zabránit tak tomu, aby došlo k nějakému konfliktu. Kdyby na něj totiž skutečně došlo, dostal by si nejspíš přes držku a šel s brekem domu.

Ale i na absenci síly existuje řešení. Téměř každý má svalnatého kamaráda, který sice tvrdí, že nic nebere, ale to pěkně kecá. Řekni si mu o vzorek testosteronu přímo do žíly a uvidíš ty výsledky – svaly bez práce.  A kdyby to náhodou nezabralo, tak se seznam právě s již dříve zmiňovanými nácky. Na vlastní kůži si pak budeš moci vyzkoušet klasickou nazi férovku, až budete v 5 lidech mlátit jednoho 16 letého smrada!