Zvyš svůj společenský status – pronajmi si iPhone X

Již tento pátek se dočkáme nového iPhonu X, jehož cena startuje na necelých 30 tisících korun. Nemusíme ani dodávat, že tolik peněz nikdo z nás nenašetří ani za celý rok. Jak tedy zvýšíme svůj společenský kredit selfíčkem v zrcadle s iPhonem X v ruce? Těm šťastnějším z nás prodejci schválí úvěr a telefon si koupí na tříleté splátky. Pro nás ostatní je tu iPhonePujcovna.cz, kde nám iPhone X půjčí za 299 Kč/den, což bohatě stačí na hromadu selfíček.Skutečně nejde o zbytečnou investici. Pokud se vyfotíte v zrcadle s iPhonem X v ruce, a pak to dáte na Instagram, způsobíte tím obrovský rozruch. Každý si pak bude šeptat: „Ty jo, to musí být pracháč, když má tak drahý telefon.“ Stoupnete tím tak na samotný vrchol společenské pyramidy a natřete to všem těm pitomcům ze základky a z učiliště.

Možná se ptáte, co budete dělat, až telefon vrátíte. Přece jen dlouhodobě platit 299 Kč denně si asi jen těžko může někdo dovolit. Na tohle máme jednoduché řešení – prostě začněte předstírat, že jste telefon ztratili, nebo že vám jej někdo ukradl. Toto má hned dvě výhody – jednak budete zajímavý a všichni o vás budou mluvit, dvajak máte skvělou výmluvu, proč už od teď budete vlastnit pouze starou šunku… prostě už nechcete znovu zažít to zklamání, kdy vám někdo ukradl tak drahý telefon, tak radši preventivně používáte starej křáp s Androidem, protože ten vám fakt nikdo krást nebude. A telefon je hlavně od telefonování, že?

Další možností je lidem tvrdit, že se vám telefon rozbil a teď je v servisu, nebo na reklamaci, proto máte dočasně svůj starý telefon. Poté si vždy, když půjdete na nějakou společenskou akci nový iPhone opět půjčte. V zásadě si jej můžete půjčit vždy v pátek, když jdete třeba do hospody. Můžete házet machry a v sobotu telefon zase vrátit. Když si potom třeba někdo v práci nebo v MHD všimne, že máte zase svůj starý křáp, můžete se vymluvit buď na již zmiňovanou reklamaci, nebo si můžete vymyslet, že váš starý telefon máte pouze jako pracovní mobil, na který vám volají klienti. Nechcete totiž, aby vás otravovali na vašem osobním telefonu. To, že jste ve skutečnosti na pracáku nikdo vědět nemusí…