Internetové seznamky aneb jak si najít svůj neúspěšný protějšek

Pánové, chybí vám žena, kterou byste mohli zmlátit? Dámy, chybí vám muž, kterého byste mohly buzerovat? Marně hledáte někoho, s kým byste mohli v sobotu večer vyrazit na koncert Ortelu a zanadávat na uprchlíky, vládu a USA? Zkuste internetovou seznamku!Najít si partnera už dávno není ničím složitým. V dnešní době internetu stačí pár kliků a pár vylhaných, či alespoň lehce upravených osobních informací a rázem máte svůj profil na internetové seznamce, kde naleznete tisíce potenciálních partnerů a partnerek.

I já jednu takovou seznamku již několik dní zkouším. Lehce jsem upravil svoji fotku, poupravil svoje míry, vymyslel si pár desítek zájmů a lží o mojí osobě a najednou – ženský se jen hrnou. Aspoň dokud neuvidí můj ksicht v reálu. Většina z nich mě šetrně odmítne, aby mi neublížily. Malé procento z nich mě ale už po první mojí větě nazve slizkým hnusákem, nakopne mě do koulí a s výkřiky „ÚCHYL! ÚCHYL!“, utíkají rychle pryč.

Jako jo, má to mouchy, ale když trošku slevíte z nároků a nebudete hledat holky, které by mohly dělat modelky, tak vám to možná i klapne. Stačí jim jen při sexu nasadit pytel na hlavu.

Potažmo můžete dělat zámožného. Když si koupíte iPhone a MacBook na splátky, půjčíte si u Blažka nebo Bandi slušivý oblek a nakrmíte jí nesmysly o tom, jak jste úspěšný obchodní manažer, možná to s vámi i zkusí. Pokud je to tedy správná zlatokopka.

A pokud nás čtou nějaké slečny, tak internetové seznamky jsou tu i pro vás! Už vás nebaví opilé souložit s neznámými frajery na záchodech v nonstop klubech? Chtěly byste se konečně usadit, co druhý rok, to vyprdnout jedno děcko a užívat si mateřskou dovolenou až do důchodu? Registrujte se co nejdřív!

Internet vám dnes otevírá možnosti dosud neprobádané. Už dávno odzvonilo zoufalým inzerátům v novinách, dnech zoufalci hledají lásku na internetových seznamkách! Nepromarněte svoji šanci!