Rychle kupujte poslední rohlíky a registrujte se do osudí, dnes se losuje Účtenkovka!

Dnes konečně nastal den, na který čekáme už měsíc a půl – první slosování Účtenkovky, ve které můžete vyhrát milion korun, auto, nebo tisíce jiných kravin!Do slosování lze zaregistrovat jakoukoliv účtenku, takže honem všichni rychle do obchodu nakoupit x rohlíků a všechny zaplatit zvlášť, abyste měli co nejvíc účtenek. Po cestě se ještě můžete stavit v hospodě na pivo a v trafice pro cigára. Každá účtenka se počítá!

Cele je to navíc naprosto zdarma! De facto vám někdo dá něco za to, že jste byli na nákupu, na který byste stejně šli! A představte si, co byste dělali, kdybyste vyhráli ten milion. Takových cigár, takovýho chlastu, takových toček na matu… Nebo tu jejich káru… Ford Focus… z toho by se sousedi pos*ali!

Ještě pro vás máme tip na účtenkovou žílu. Pokud bydlíte poblít Tesca se samoobslužnými pokladnami, tak lidi často účtenky vyhazují. Asi je jim jedno, že jim utíkají velké výhry. Každopádně, ty účtenky vyhazují do košů vedle samoobslužných pokladen, které jsou právě na účtenky určeny! Tyhle koše když vyberete, tak máte desítky účtenek, které můžete zaregistrovat a třeba s nimi i vyhrát!

Tak nezapomeňte, už dneska v 19:00 se dozvíte, jestli jste vyhráli!