Stáhněte si do svého křápu s Androidem iPhone vyzvánění a buďte za bohaté frajery

Velká část majitelů iPhone má telefon jen jako jakousi pózu, aby ostatním ukázali, že na něj mají peníze. Chápeme, že většina z vás, našich čtenářů mezi takové lidi nepatří, protože žijete od výplaty k výplatě, nebo od dávky k dávce. Proto pro vás máme výborný fígl! I s vaším křápem s Androidem můžete budit dojem bohatého člověka, stačí si do něj stáhnout iPhone vyzvánění.Představte si, že jdete po ulici a najednou vám z kapsy začne vyzvánět klasické iPhone vyzvánění. V tu chvíli zaujmete 99 % kolemjdoucích, kteří se na vás podívají a řeknou si: „Hmm, ten má asi iPhone, to bude bohatý borec.“ A vůbec nevadí, že ve skutečnosti máte v kapse nějakou plečku s Androidem za 3 tisíce. Všechno probíhá rychle a než vyndáte mobil z kapsy, tak budete dávno ze zraku oněch kolemjdoucích dávno pryč. Nikdy nezjistí, že ve skutečnosti iPhone nemáte, a to je na tom to nejlepší!

Způsobů, jak si do mobilu takové vyzvánění dostat je hned několik. Buď si můžete stáhnout vyzvánění ve formátu mp3 někde na internetu, nebo můžete použít aplikaci na Google Play. Když už jsme u těch aplikací, tak na Google Play najdete i aplikace, které vám změní rozhraní vašeho telefonu tak, aby vypadalo jako rozhraní na iPhonu. Paráda, co? Pak si budete připadat, jako kdybyste měli v ruce skutečný iPhone a ošálíte tím i nejednoho člověka na ulici!

Jistě, ve skutečnosti budete mít zasekanej křáp, ale to nikdo vědět nemusí. Pokud byste ale chtěli přesedlat o level výš, tak si kupte skutečný iPhone na splátky. Třeba takové SE dnes stojí jen 9 tisíc. To když si rozvrhnete na tříleté splátky, tak platíte měsíčně skutečně jen drobné. Ano, zaplatíte si celkově o několik tisíc víc, ale lepší je hodně malých a dlouhodobých výdajů, než málo velkých.

Pamatujte, že pokud chcete patřit mezi smetánku, nebo si tak aspoň připadat, tak musíte mít drahé věci. Nějaký Samsung nikoho nezajímá.