7 tipů, jak lidem nenápadně ukázat, že máte iPhone

Mít iPhone je super věc, ale pokud o tom neví ostatní, tak je vám naprosto k ničemu. V tomto článku vám tedy představíme 7 tipů, jak nenápadně ukázat ostatním lidem, že máte iPhone.

Fotky v zrcadle

Mnohými nenáviděné fotky v zrcadle vznikly právě za účelem toho, aby v nich mohli lidi všem nenápadně ukázat, že mají iPhone. Na normálním selfie to nikdo nepozná, ale když se vyfotíte s iPhonem v zrcadle, tak první věc, které si každý všimne je ta, že máte v ruce iPhone!

„Odesláno z iPhone“

V mailové aplikaci vám telefon sám hodí do podpisu hlášku „Odesláno z iPhone“. Tato hláška se dá sice změnit, ale proč to dělat… Když jí změníte, tak pak nikdo nebude vědět, že jste mail poslali z iPhonu, tudíž že asi máte iPhone. Jednu dobu tato móda frčela i na Facebooku, kdy si lidi vkládali podobnou hlášku pod status. Proč to nezkusit i teď, aspoň budete za borce.

Fotka nehtů

Pokud nás čtou i ženy, určitě ocení náš další tip. Pokud máte nové nehty, není lepší způsob, jak je vyfotit, než si vzít do ruky iPhone a vyfotit si nehty tak, aby tam zároveň byl i jasně vidět iPhone. Můžete to pak zamaskovat tak, že lidem ukazujete svoje nehty, ale ve skutečnosti jen chcete, aby všichni věděli, že máte iPhone.

Vyzvánění

Všechny iPhony mají stejné vyzvánění. To sice jde změnit, ale opět – proč byste to sakra dělali? Jak se pak lidi na ulici dozví, že máte iPhone, když vám bude v kapse vyzvánět třeba Metallica?

Blbečkův chvat

Blbečkův chvat je odborný termín pro správné držení iPhonu při volání a při psaní. Klíčové je, aby vám ukazováček při telefonování nikdy nezakrýval logo Applu, protože by ho pak nikdo neviděl a lidi by nevěděli, že máte iPhone. Při psaní a surfování na internetu pak držte telefon vždy téměř kolmo k zemi. Je to sice nepřirozené, ale patřičně to zvyšuje šanci toho, že si někdo všimne, že v ruce držíte iPhone.

Obal vždy jen s otvorem na jablíčko

iPhone je drahá záležitost a nikdo si ho nechce hned rozbít. Rozumné je tedy pořídit si obal. Ale když si pořídíte obal, tak pak není vidět, že máte iPhone. Co s tím? Na trhu je spousta obalů, které mají vzadu otvor na logo Applu! Logo tak není zakryté a je vidět. Váš telefon je tedy chráněn, ale zároveň může každý vidět, že je to iPhone.

Vždy pokládat telefon displejem dolů

Špína a škrábance na displeji jsou jen malou daní za to, že všichni okolo uvidí, že máte iPhone. Ne každý je obeznámen se vzhledem iPhonu a pokud ho položíte displejem nahoru, nemusí jej hned každý poznat. Když ale bude displejem dolů, celý stůl uvidí nakousnuté jablko a bude jim jasné, že se jedná o iPhone!

Napadají vás další finty, jak lidem ukázat, že máte iPhone? Podělte se s námi na Facebooku!

Napsáno na iPhonu.