5 způsobů, jak zrychlit a zluxusnit svojí starou kraksnu

Starý auta jsou neuvěřitelný držáky a jejich servis skoro nic nestojí. Problém ale je, že jejich výkon už není dostatečný a mezi holkama s tim taky žádný terno neuděláte. Třeba takový Golf v TDI po nějakých 250 tisíc kilometrech má ze svých 150 koní už jen polovinu. A tradiční Felicie neměla pořádný výkon nikdy. Pro majitele těchto vozů ale máme dobrou zprávu – existuje spousta levných věcí, který vaše auto neuvěřitelně zrychlí a zároveň zluxusní- třeba potah na volant s leopardím vzorem.Pořádný potah na sedačku

Kvalitní závodní potah může vašemu autu dodat až 100 koní. Stará Felicie sice na první pohled s takovým potahem vypadá vtipně, ale jen do doby, než s ní začnete předjíždět ty rádoby frajírky v drahých Bavorácích a podobných křápech, který se hned rozsypou. Pokud naopak nemáte auto na závodění s nic netušícími účastníky provozu, ale využíváte jej spíš jako doupě lásky a kočkolap, můžete místo závodních potahů zvolit potahy s leopardím vzorem.

Potah na volant

U potahů ještě chvíli zůstaneme. Pro potah na volant platí to samé, co pro potahy na sedačky. Je jedno, jestli máte potah z Ferrari, nebo s leopardím vzorem. Každý potah vám přidá až desítky koní, díky kterým můžete machrovat na silnicích a všichni vás budou mít za bohy.

Pořádný repráky

Rád předjíždíš těsně před horizontem, protože chceš všem ukázat, jakej seš borec? K tomu ale potřebuješ pořádnej stroj! Abys měl dost výkonnej stroj, musíš mít v první řadě pořádný repráky. Jakmile ti řvou repráky tak, že je uslyší i ve vedlejší vesnici, zvýší se tím maximálka tvého auta klidně i na 280 km/h! Stejně jako předchozí vychytávky, i repráky slouží jako super kočkolapy. Až někdy povezeš holky z vesnice na zábavu, tak to pořádně ohul, a uvidíš, co to s nimi udělá. Ještě větší balič z tebe bude, když pojedeš na vesnici kolem skupiny holek a pořádně ohulíš repráky, stáhneš okýnko a zařveš na ně něco v tom smyslu, ať se s tebou svezou.

Nálepky

Nálepka zvýší nejen rychlost auta, ale i jeho hodnotu. Třeba taková nálepka s logem Applu z tebe udělá na první pohled zámožného frajera a zvýší hodnotu tvojí Felicie skoro o polovinu. Proč? Protože tyhle nálepky se dávají do krabiček s iPhony. Každý si tak řekne, že máš nejspíš iPhone. Krom Apple nálepky ale můžete použít i jiné nálepky. Třeba taková nálepka „Fuck new cars I’m driving old school“, což v překladu znamená: „Nemám peníze na nový auto, tak jezdím touhle starou šitkou a pozérsky hejtuju nový auta.“

Vapování za volantem

Vapování za volantem má hned několik pozitivních dopadů. Vypadáš drsně, že krom řízení zvládneš i kouřit elektronickou cigaretu. Elektronická cigareta navíc provoní tvoje auto a holky se v něm budou cítit dobře. A v neposlední řadě budeš za boháče, kterej si může dovolit koupit elektriku za 1500 Kč.

Napadají vás další způsoby?