Co dělat, až vám po Vánocích zazvoní u dveří exekutor

Mít bohaté Vánoce a rozdat spoustu dárků chce téměř každý. Ovšem už ne každý má na něco takového peníze, a proto si před Vánoci vezme úvěr a má tzv. Vánoce na dluh. Tohle samozřejmě často končí návštěvou exekutora, a proto si dnes povíme, co při takové návštěvě dělat.Zmlaťte ho

Exekutory čím dál častěji doprovází policie. Proč? Protože čím dál více zoufalců nevydrží pohled na to, jak je jim zabavován majetek a exekutora zmlátí! Je to skvělý způsob, jak si vybít frustraci ze ztráty svého majetku a zároveň exekutorovi jasně ukážete, že se s ničím nemazlíte a že si na vás má dát pozor.

Půjčte si od lichváře

Lichvář je tu pro všechny, kterým už banka peníze nepůjčí. Právě lichvář vám pomůže ve vaší špatné situaci, když už se na vás všichni ostatní vykašlali. Půjčkou od lichváře můžete splatit standardní bankovní úvěr a zbavit se tak exekutora.

Spáchejte sebevraždu

Poněkud extrémní, ale účinné řešení, jak se vyvléct z nekonečné spirály dluhů. Když budete mrtvý, tak už na vás exekutor nemůže. Sebevraždu ideálně spáchejte tak, jak jste žili – dementně. Třeba můžete skočit třeba pod vlak, aby z toho ostatní (hasiči, strojvedoucí, cestující ve vlaku…) taky něco měli.

Vyhlaste bankrot

Pokud jste správně vychcaní, můžete vyhlásit osobní bankrot. Banka od vás už svoje peníze nikdy neuvidí a exekutor taky ostrouhá. Zato vy na tom pěkně vyděláte! Z každé výplaty vám sice budou strhávat značnou část, to vás ale nemusí trápit, když budete pracovat na černo.

Vyhrajte peníze na zaplacení dluhů na automatech

Pokud se chcete vrátit do normálního života, musíte svoje dluhy zaplatit. K zaplacení dluhů potřebujete peníze a ty nerostou na stromech. Existují ale takové blikající mašinky, ze kterých se peníze doslova sypou. Ano, jsou to automaty. Pokud jste plně odhodláni svoje dluhy zaplatit, tak nejlepší způsob, jak získat peníze na jejich splacení, jsou právě výherní automaty!

Přepadněte benzínku

Benzínky nejsou žádný zlatý důl, ale svému účelu poslouží. Průměrný lupič odchází z benzinové pumpy s lupem několika tisíc korun. Taková částka vám poslouží jako výborný vstupní kapitál pro výše zmíněné automaty.

Volte Okamuru

To, že po vás banky chtějí zpátky svoje peníze prostě není fér. Proč by vám nemohly dluh odpustit? Pokud vás toto taky tak štve, tak volte Tomia Okamuru, který s bankami a exekutorskou mafií zatočí!

Sveďte svoje problémy na někoho jiného

Tu největší lahůdku jsme si nechali jako poslední. Není nic lepšího, než obvinit ze svých problémů někoho jiného. V současné době existuje nespočet osob a institucí, které můžete obvinit ze svého posraného života. Kalousek, vláda, imigranti, EU… Představivosti se v tomto meze nekladou. Jediný, kdo za vaše problémy nemůže, jste vy samotní!