Volme pana Ing. Miloše Zemana!

Snem každého neúspěšného je mít lidového prezidenta, který reprezentuje obyčejný lid. Opilec, buran a hulvát je proto naprosto ideální kandidát, ve kterém se nejeden člen naší komunity neúspěšných najde. A přesně takovým kandidátem je současný prezident Miloš Zeman.
Pan prezident Zeman zatočí se vším, co nás tak strašně moc štve. Nemáte rádi uprchlíky, protože údajně dostávají od státu desítky tisíc korun měsíčně (není to pravda, ale mohla být), zatímco vy máte hovno? Máte kvůli vlastní blbosti na krku několik exekucí? Z nějakého důvodu nechcete Euro, i když o tom, jak tato měna funguje vůbec nic nevíte? Hledáte někoho, kdo s tím vším zatočí? Volte Zemana!

Je úplně jedno, že prezidentská funkce je v ČR spíše reprezentativní a nic z výše vyjmenovaného prezident nijak neovlivní, maximálně tak k tomu vyjádří svůj názor, ale to je tak všechno. Na to vůbec nezáleží, i tak volte Zemana, protože on s tím vším zatočí (i když na to nemá pravomoci).

Stejně jako jsme před cca rokem volili Tomia Okamuru do zastupitelství krajů, který z krajského zastupitelství chtěl zatočit s diktátem EU, i když na to sotva měl nějaké pravomoci a celá tato kampaň byla cílena převážně na debily, tak i teď volme Miloše Zemana, který podle jeho kampaně, kterou nevede, taky bude dělat to, na co nemá žádná práva.

Díky panu Zemanovi určitě stoupnou platy. I dělník ve fabrice může mít 30 tisíc čistého, stačí zvolit Zemana. A pomyslete na ty amnestie, které by pan Zeman udělil. Pokud nás teď čtou i nějaké ženy, jejichž manžel skončil kvůli nějaké prkotině ve vězení (třeba vražda), tak pan prezident by ho určitě omilostnil. A taky jsme někde četli, že Zeman chce zrušit exekuce a omilostnit dlužníky!

Jen blázen by chtěl na Hradě vědce a intelektuála, který se nechová jako úplný dobytek a obyčejní lidé mu jsou ukradení. Člověk, který řekne, že lidé, kteří prohráli střechu nad hlavou a veškerý svůj majetek na automatech si za to můžou sami, to podle nás nemá v hlavě v pořádku. Rozhodně si za to nemůžou sami, ale můžou za to ty stroje, které je okradli. Kdyby lidé dostávali víc peněz, tak by nemuseli hrát na automatech!

Nebuďme pouhé montovny EU a otroci Západu! Dost už bylo Kalousků, Drahošů a Merkelů, kteří můžou za naše posra*é životy! Budoucnost patří slušným lidem!