Nenápadné zatínání svalů ve správných situacích je základem každého dementa z posilovny

Do posilovny chodíme, abychom vypadali dobře. Člověk ale musí být fakt velký kopa steriodů, aby mu lezly ven svaly i v klidovém stavu. Pro ty ostatní (tzv. dementy z posilovny), kteří nemají takové štěstí a nejsou taková horda svalů, je tu nenápadné zatínání svalu… Třeba když vás někdo fotí.

Klíčem ke správnému zatínání svalu je odhad situace. Vždy je nutné přemýšlet, jestli se v danou chvíli zatnutí svalů vyplatí. Většinou mezi takové chvíle patří ty, ve kterých se k vám upírají zraky jiných lidí. Například když někde na diskotéce konverzujete se skupinou kamarádů, nebo zrovna řvete na 15 letého kluka, že mu rozbijete držku.

Další situací, ve které nesmí zatínání svalů chybět, je focení. Základem je vždy vypnout hrudník a zatnou svaly na obou rukou. Po skončení focení můžete opět povolit. Nikomu samozřejmě nepřijde divné, že při focení jste byli dvakrát takový, zatímco teď jste poloviční. Pokud někdo tuto fotografii pak přidá na Facebook nebo Instagram, tak máte vyhráno! Uvidí to spousta lidí a na rozdíl od těch, co u toho byli, tak tihle neuvidí to, jak jste po stisknutí spouště fotoaparátu opět splaskli.

Zatínat dále musíme v přítomnosti atraktivních žen. Jedete v MHD, nebo si jdete jen tak po ulici a vedle vás jsou pěkné holky? V tom případě co nejvíce vypněte hrudník a zatněte svaly na rukou a na břiše. Ruce budou vypadat namakané a břicho ploché. Pokud chcete celý efekt ještě více umocnit, dejte si ruce co nejvíce od těla, aby to vypadalo, že je vám vytlačuje masivní zádový  sval a vy máte tzv. křídla. Skupinky holek si pak budou říkat něco ve smyslu, jak asi vypadáte, když zatnete svaly, když v klidovém stavu vypadáte takto. Ony nevědí, že zrovna zatínáte a v tom je to kouzlo.

Dalším naším tipem je třeba zatínání při nošení věcí. Je v podstatě jedno, o jakou věc se jedná a že ve skutečnosti není vůbec těžká. Až si třeba v Mekáči ponesete tác se šesti chickenburgery (jsou levný a je v nich hodně sacharidů), zatněte ruce co to jen půjde a ukažte všem, jaké jste zvíře!

Dbejte ale na pravidlo číslo jedna – nikdy na vás nesmí být poznat, že zatínáte. Nesmíte červenat v obličeji, nesmí vám na čele a krku vystupovat žíly, a hlavně se nesmíte tváři a hýbat křečovitě. Ze začátku to je těžké, ale časem se to člověk dokáže naučit. S trochou tréninku doma se v tom brzy stanete mistry.